Collection: Cooking Classes & More
Here you'll select and pay for Cooking Classes, Ready-To-Go Kits, Private Parties, Food Tours and Travel, Gift Cards, and Sponsorships.
As a reminder, Cooking Classes and Private Parties are non-refundable. However, we'll gladly transfer you to another class if contacted no later than 7 days prior to the class for which you registered and paid.
Please refer to our Policies & Instructions.
Questions?
FlyingApronsTucson@Gmail.com or 520-261-1996.
-
Flying Aprons Tucson Gift Cards $25 - $500
- Regular price
- $25.00
- Regular price
-
- Sale price
- $25.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
10/18 What’s the Buzz – Honey Tasting with Noel Patterson
- Regular price
- $77.00
- Regular price
-
- Sale price
- $77.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
9/27 Behind the Butcher Counter: Pork Schnitzel Oktoberfest
- Regular price
- $77.00
- Regular price
-
- Sale price
- $77.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
9/21 Eat Well & Age Gracefully: The Chinese Vegan Kitchen
- Regular price
- $0.00
- Regular price
-
- Sale price
- $0.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
9/25 Eat Well & Age Gracefully: Love Your Heart
- Regular price
- $0.00
- Regular price
-
- Sale price
- $0.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
10/12 Eat Well & Age Gracefully: Love Your Gut
- Regular price
- $0.00
- Regular price
-
- Sale price
- $0.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
11/27 Eat Well & Age Gracefully: Panettone
- Regular price
- $0.00
- Regular price
-
- Sale price
- $0.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
9/21/2023 Eat Well & Age Gracefully: The Chinese Vegan Kitchen
- Regular price
- $1,232.00
- Regular price
-
- Sale price
- $1,232.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
9/25/2023 Eat Well & Age Gracefully: Love Your Heart
- Regular price
- $1,232.00
- Regular price
-
- Sale price
- $1,232.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out
-
10/12/2023 Eat Well & Age Gracefully: Love Your Gut
- Regular price
- $1,232.00
- Regular price
-
- Sale price
- $1,232.00
- Unit price
- per
- Availability
- Sold out